Wielkie narodziny w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym MEDIKOR w Nowym Sączu przy ul. Rzemieślniczej 5.

10 000 pacjent – Leoś, syn Karoliny i Arkadiusza przyszedł na świat 14.05.2019 roku o godzinie 14:00.

Jest to drugie dziecko Pani Karoliny urodzone w Szpitalu MEDIKOR. Pierwszy poród odbył się 2 lata temu. Oba porody były porodami naturalnymi. Leoś - 10 000 tysięczny pacjent był pod stałą opieką pani ordynator – lek. med. Marty Sudoł, zarówno w brzuszku mamy, jak i podczas przyjścia na świat.

Serdecznie gratuluję Rodzicom i małemu Leosiowi. Życzę całej Rodzinie, a w szczególności naszemu 10000 pacjentowi wszelkiej pomyślności. Niezmiernie cieszy mnie, że już od ponad 4 lat Szpital MEDIKOR przy ul. Rzemieślniczej 5 służy przyszłym Mamom i jest tak chętnie przez nie wybierany – wypowiedź Tomasza Wiśniewskiego, Prezesa Zarządu GRUPY NEOMEDIC.

W dniu dzisiejszym (17 maja) szczęśliwym Rodzicom i Leosiowi, Dyrektor Szpitala MEDIKOR - Roman Bański wraz z zespołem medycznym pogratulował i wręczył wyprawkę.

10 000 pacjent po około 4,5 roku działalności naszego szpitala jest dużym zaskoczeniem, ponieważ nie spodziewaliśmy się tak licznych porodów w tak krótkim czasie. Bardzo cieszymy się, że pacjenci obdarzają nas dużym zaufaniem i cenią naszą pracę. Oczywiście dziękujemy również całemu personelowi, bez którego ten sukces nie mógłby istnieć – Roman Bański, Dyrektor Szpitala i Opieki Ambulatoryjnej MEDIKOR

Szpital Położniczo-Ginekologiczny MEDIKOR przy ul. Rzemieślniczej 5 został otwarty 1 grudnia 2014 r. Działa w oparciu o najwyższe standardy jakości zapewniając pacjentkom bezpieczeństwo medyczne, sprawność organizacyjną i szczęśliwe rozwiązanie w komfortowych warunkach i atmosferze wzajemnego zaufania. Szpital MEDIKOR świadczy w sposób skoordynowany opiekę położniczą dla kobiet oraz neonatologiczną dla noworodków. Jesienią 2017 roku Szpital MEDIKOR dołączył do elitarnego grona szpitali Akredytowanych przez Ministra Zdrowia uzyskując wynik 87% spełnienia standardów akredytacyjnych.

Kompleksową opiekę świadczy w Szpitalu profesjonalny (wykwalifikowany i doświadczony) zespół lekarzy, położnych, pielęgniarek i konsultantów z różnych dziedzin medycyny, w tym psychologów, doradców laktacyjnych i specjalistów z wielu innych dziedzin. Zespół na co dzień w swoich decyzjach jest wspierany światowej klasy sprzętem medycznym i możliwością wykonania specjalistycznych badań diagnostycznych, w tym badań KTG, USG. 

Podziękowania dla sponsorów za liczne prezenty dla rodziców i Leosia: firmie Memola – sensoryczna kołyska, Chicco – akcesoria dla dzieci oraz Małgorzata Chudy Photograhy.

 

 

Partnerzy: